Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У храмі Святого Петра встановлять іконостас у козацькому стилі
14 липня 2015, 15:52 Друк

На Чигиринщині на хуторі Буда, неподалік 1000-літнього дуба Максима Залізняка височіє не так давно збудований Храм на честь Святого Праведного Петра Багато-страждального (Калнишевського). Це – перший Козацький Храм на Чигиринщині.

Вже завершується його будівництво та облаштування. А 23 червня сюди привезли іконостас, виготовлений на замовлення ГО «Вільне Козацтво Холодного Яру». Він є унікальним і розроблявся виключно для цього храму; від інших іконостас відрізняється своїм козацьким стилем. Його висота майже сім метрів, всі елементи для іконостасу виготовлені ручною роботою, тож кожна його деталь сповнена тепла і душевності. Роботи по виготовленню велися майже рік, а щоб змонтувати його потрібно близько трьох тижнів. За роботу по виготовленню цього шедевру взялися майстри із міста Старий Самбір Львівської області.

Допомога цьому унікальному храму є доречною і актуальною й сьогодні.  Тож для чистих і щедрих душею публікуємо номер рахунку:  

Розрахунковий рахунок (в гривнях)  Парафії: м. Чигирин,  ПАТ  КБ   Приватбанк    № 26001060791229  МФО 354347,  ЄДРПОУ-36783278

За інформацією видання Чигиринка.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У храмі Святого Петра встановлять іконостас у козацькому стилі