Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Валентин Бадрак: «Відкрита війна можлива, якщо Путіну вдасться розхитати ситуацію всередині України»
15 липня 2015, 12:35 Друк

Після святкування Дня Перемоги стратегія Росії щодо України зазнала ряд змін. Про це в коментарі«Обозревателю» розповів керівник Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак.

«Після 9 травня стратегія Кремля щодо України дещо змінилася. Акценти були зміщені на диверсійну роботу, на підривну роботу, на роботу з дискредитації влади», – казав він. За словами експерта, «основними елементами цієї роботи стали безпосередньо терористичні акти в стабільних регіонах, раптовий напад і обстріли в зоні бойових дій, будь-які акти, пов’язані з дискредитацією влади, в тому числі розширення агентурної мережі Кремля на території України. Всі ці кроки набули глобального характеру».

Бадрак також переконаний: якщо Росія зважиться на повномасштабний наступ, йому передуватиме «таємна війна», «до якої ми вже звикли», а саме: «продовження атак з боку проросійських структур за участю російських військовослужбовців і техніки, але в закамуфльованому вигляді».

У цьому контексті експерт зауважив: «Майже рік країна живе загрозою війни в будь-який момент. Але разом з тим ми розуміємо, що ця загроза може бути реалізована тільки за певних умов». Зокрема, «якщо у Путіна будуть якісь аргументи, які можуть подіяти на західний світ», а також «якщо йому вдасться розхитати ситуацію всередині України, дестабілізувати настільки, що з’явиться можливість для початку наступу».

Валентин Бадрак, до речі, родом із Черкащини. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Валентин Бадрак: «Відкрита війна можлива, якщо Путіну вдасться розхитати ситуацію всередині України»