Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Вісім з десяти чигиринців не підлягають мобілізації за станом здоров’я
15 липня 2015, 12:33 Друк

14 липня 2015 року в залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада щодо проведення шостої хвилі мобілізації в Чигиринському районі за участю голови державної адміністрації Володимира Клименка та голови районної ради Петра Литвина.

На нараду були запрошені керівники підприємств, установ, організацій району, військовий комісар.

Голова державної адміністрації Володимир Клименко наголосив на дотриманні всіма керівниками Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" та поінформував про необхідність поліпшення роботи по проведенню мобілізації. Зазначене питання необхідно вирішувати згідно чинного законодавства, вишукуючи резерви та провести повторні медичні огляди хворих, адже по району 82% чоловіків за хворобою не підлягають мобілізації.

Військовий комісар Олег Павлов повідомив, що мобілізації підлягають військовозобов’язані віком від 20 до 60 років, які за станом здоров’я придатні до військової служби та дав роз’яснення щодо категорії осіб, яким належить відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації, згідно статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Для успішного проведення мобілізації в районі Олег Павлов звернувся до керівників підприємств, установ, організацій з проханням до 15.07.2015 уточнити та надати списки військовозобов’язаних, які перебувають у них на військовому обліку.

Голова спілки сільгоспвиробників Чигиринського району Армен Налбандян запропонував тимчасово не призивати на військову службу по мобілізації спеціалістів сільськогосподарського виробництва, давши змогу керівникам підшукати їм заміну.

На нараді також наголошено керівникам, що відповідно до ст. 336 Кримінального кодексу України ухилення від призову за мобілізацією — карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Вісім з десяти чигиринців не підлягають мобілізації за станом здоров’я