Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У зону АТО черкащани передали… стоматологію на колесах
15 липня 2015, 17:31 Друк

Днями Черкаська обласна стоматологічна поліклініка, яку очолює заслужений лікар України, головний позаштатний стоматолог департаменту охорони здоров’я ОДА Іван Коваленко, передала в зону АТО пересувну стоматологічну амбулаторію, яка діє на базі автомобіля ЗІЛ «Бичок», пише Черкаський край.

Це ініціатива самих лікарів — підтримати в такий спосіб українських бійців, які на фронті відірвані від стоматологічних послуг і яким украй потрібне буває лікування зубів.

— Все суспільство, — говорить Іван Коваленко, — намагається допомогти сьогодні нашій армії. Ми зі свого боку теж беремо в такій допомозі участь. Пересувна стоматологічна амбулаторія — це ще й наш фаховий вклад на захист здоров’я тих, хто на передовій відстоює свободу і незалежність України. 

Передача ПСА в тимчасове користування армії стала можливою після відповідних рішень РНБО та указу Президента України про додаткові заходи щодо забезпечення обороноздатності держави, листа від військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, рішення сесії обласної ради.

Наша поліклініка має три пересувні стоматологічні амбулаторії, які ось уже понад десять років з весни і до пізньої осені надають безкоштовні стоматологічні послуги малозабезпеченим верствам населення в найвіддаленіших селах. Щороку таким чином ми обслуговуємо близько десяти тисяч пацієнтів — тих, хто не може дозволити собі лікування зубів у платних стоматкабінетах, або ж просто не може дістатися до стоматологічних відділень у райцентрах. Приміром, на час отримання дозволу на передачу ПСА в АТО наш ЗІЛ «Бичок» діяв у селі Ярошівка Катеринопільського району.

Ця пересувна амбулаторія оснащена сучасним обладнанням, автономним електрогенератором, повністю забезпечена необхідним стоматологічним матеріалом, інструментарієм. Переконаний: на роботу нашої ПСА ніхто не нарікатиме — ні медперсонал, який у цій амбулаторії працюватиме, ні фронтовики, які отримуватимуть тут стоматологічні послуги.

Для всіх нас головне — щоб швидше настав мир і наші бійці, в тому числі і вісім лікарів-стоматологів з нашої області, які воюють на Сході, повернулися додому живими і здоровими.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У зону АТО черкащани передали… стоматологію на колесах