Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За спогадами "айдарівця" із Чигирина планують видати книгу
16 липня 2015, 17:22 Друк

Книга під назвою "Цитати Сходу" – це реальні історії, думки і переживання очевидців війни на Донбасі, написані ними в період з липня 2014 року по липень 2015 року. Ініціатором та одним із авторів проекту став черкаський журналіст і громадський активіст Сергій Могилко.

– Ідея збирати історії бійців виникла ще рік тому – саме тоді, коли Донбас почали захоплювати і нищити ополченці та російські найманці. Тоді стало зрозуміло, що це – ніяка не "АТО", а справжня війна проти російського агресора. Це історія, яку наші діти і онуки колись вивчатимуть у школах. Тому її понад усе варто зберігати і пам’ятати, – зазначив Сергій Могилко.

Проект містить понад 70 історій бійців добровольчих батальйонів, Збройних Сил, Нацгвардії, волонтерів та переселенців.

Серед авторів, мемуари яких увійшли до книги, – троє черкащан. Це "айдарівець" із Чигирина Олексій Семенов, відома черкаська волонтерка ГО "Громадський Блокпост" та Центру допомоги армії Оксана Циганок та боєць 95-ї окремої аеромобільної бригади черкасець Василь Шкут.

– Книга буде видана за спонсорський кошт та розповсюджуватиметься безкоштовно. Для друку 2 тис. примірників необхідно зібрати 24 тис. 500 грн.Перші примірники будуть подаровані безпосередньо на передову нашим бійцям, бібліотекам і навчальним закладам, а частину тиражу черкащани зможуть отримати через волонтерські організації нашого міста, – розповів ініціатор проекту. – Тож звертаємось до всіх небайдужих: якщо Ви вважаєте гідним і корисним те, що ми робимо, підтримайте наш проект фінансово! Картка "Приватбанку": 4149 4378 5284 5492. Отримувач: Могилко С.В

Джерело: ГромЧе.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За спогадами "айдарівця" із Чигирина планують видати книгу