Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Холодний Яр – у переліку кращих ідей для турів вихідного дня
21 липня 2015, 16:29 Друк

Якщо узяти відпустку літом не вдається, то для відпочинку підійдуть тури вихідного дня. На щастя, в Україні чимало місць, де й за кілька днів можна отримати масу вражень – пише ГромЧе з посиланням на Фокус.

Абсолютний хіт серед турів вихідного дня – це Львів. Це місто з атмосферними вузькими вуличками, красивою архітектурою, смачною гастрономією і добродушними людьми назавжди підкорить ваше серце. А для любителів кави та солодкого Львів просто знахідка!

Пропозиції по таким турам є в будь-якій солідній туристичній агенції. Вам запропонують декілька  екскурсій, в межах яких ви відвідаєте головні історичні місця міста. Екскурсовод підкаже де можна знайти найсмачнішу каву, де запастись солодощами і шоколадом і чим можна зайнятися у вільний час. Такі тури передбачають проживання в готелі, як правило, з сніданком. Тож не доведеться шукати квартиру або ж бронювати номер самотужки.

Не можна не згадати і про замки Львівщини. В деяких турах один з днів присвячено саме їм, але якщо у Львові ви вже були, а замки ще не бачили, то є спеціальні одноденні екскурсії, що традиційно включають відвідини Олеського, Підгорецького та Золочівського замків. Як правило, такі тури передбачають трансфер та послуги гіда, а за вхід до історичних архітектурних пам’яток доведеться заплатити окремо.

Якщо ж ви бажаєте відвідати одразу кілька міст Західної України, чудово підійде тур Чернівці — Кам’янець-Подольский — Хотин. Гід, як правило, зустрічає туристів на вокзалі, проводжає в готель, а потім починається найцікавіше – прогулянка головними вулицями, площами та архітектурними пам’ятками Чернівців. На другий день, після сніданку в готелі, можна відвідати місто козацької слави Хотин, а після обіду і Кам’янець-Подольський. До речі, є тури вихідного дня, присвячені суто романтичному Кам’янець-Подільському чи "українському Парижу", Чернівцям.

Часто в мандрівках люди шукають місця особливої сили, з містичним минулим та теперішнім, наповнених особливою енергією.

В такому випадку ідеально підійде тур Чигирин — Суботів — Холодний Яр. Напевно, ви чули про ці міста з шкільної історії: Чигирин — козацьке місто, що зберегло пам’ять про найбільш відомого українського гетьмана Богдана Хмельницького, Суботів був колись його резиденцієюі тут знаходяться три криниці, викопаних за його наказом. І з них досі туристи можуть скуштувати джерельну воду… Після відвідин цих пам’ятних місць і Холодного Яру — місця, що має особливу містичну атмосферу, учасники екскурсії завершать прогулянку у жіночому Мотронинському монастирі.

А для тих, хто шукає можливості воз’єднання з природою, варто звернути увагу на тур до Поліського заповідника. Під час екологічної екскурсії кожен зможе переконатися, що Полісся береже в собі чимало місць неймовірної краси.

Ще один варіант — сходження на гору Говерла. Хоча, напевне, цей тур більше підійде екстрималам.  Подолати страх висоти, піднятися по гірському схилу і насолодитися чудовими краєвидами Карпат — це лише перший день туру. Другого дня екстриму буде ще більше: катання на квадро циклах бля водоспаду Гук, підйом верки на конях до пастухів або ж "весела" поїздка на ГАЗ-69 по непрохдним стежкам.

Не менш видовищним буде і тур, присвячений Вінниці. Тут не варто чекати стрибків з парашутами чи ще чогось подібного. Вінниця вразить своєю красою: у цьому живописному місті дивовижно поєднуються сучасний дух часу і відбитки історії. Неймовірні враження по собі залишить відвідання Ієзуїтського монастиря, православного Преображенського монастиря, Нового та Старого міста на різних на берегах південного Буга. А ще здивує найбільший у Європі світломузикальний фонтан. Розгадувати таємниці покличе таємничий Werewolf, колишньої ставки Адольфа Гітлера.

А щоб пізнати колорит справжнього українського села можна податися у дводенний тур Полтавщиною. Окрім екскурсії цим дивовижним містом і майстер-класу з приготування галушок, в програмі – відвідини столиці українського гончарства Опішні і Дому-музею Миколи Гоголя. Та й куди ж без легендарної Диканьки? Адже ви просто мусите побачити місця, де Вакула об’їжджав чорта,  Панночка наводила страх, а пузатий Пацюк смакував вареники!

І наостанок розгадаємо "Секрети Одеси". Саме так найчастіше називаються тури вихдного дня південною перлиною біля  Чорного моря. Перший день такого тура зазвичай присвячено прогулянкам центром міста, Аркадії, Французькому бульвару, старовинним вуличкамі цінним архітектурним об’єктам. Другий день познайомить з Одесою "кримінальною" — історіями про найбільш гучні афери та злочини. А ще цей день подарує можливість пізнати місто з іншого боку – підземного – під час прогулянок його катакомбами.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Холодний Яр – у переліку кращих ідей для турів вихідного дня