Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Заради миру українці згодні на відновлення статусу державної для російської мови, – результати опитування
21 липня 2015, 21:59 Друк

47,7% опитаних українців готові заради миру надати російській мові статус другої державної в Україні. Це засвідчили результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

При цьому 38% респондентів не підтримують такого рішення.

Окрім того, 40,7% опитаних заради миру підтримують відмову від вступу в НАТО і ще 33,9% - за скасування інтеграції в ЄС. За результатами дослідження, 33,3% респондентів готові погодитись на остаточне відділення Криму від України.

Також 26,4% згодні заради миру на автономію самопроголошених ДНР і ЛНР, 24,7% - на амністію сепаратистів, а 21% - на федералізацію по всій Україні, зазначено в результатах.

При цьому 18,7% готові до визнання незалежності ДНР і ЛНР, 15,3% - на повну передачу Донбасу Росії і ще 5,8% - на передачу РФ східної та південної частини України по лінії Дніпра.

Тільки 6% респондентів вважають, що їхній області краще виокремитись з України, при цьому з-поміж жителів Донбасу цю думку поділяють 22,9% (на територіях, які підконтрольні українській владі). При цьому 51,7% проти відділення.

Разом з тим 56,8% опитаних вважають за потрібне подовжити переговори задля мирного врегулювання військового конфлікту на Донбасі на основі мінських домовленостей. А 28,3% підтримують звільнення захоплених територій за допомогою української армії, як показало опитування.

Дослідження проводили з 27 червня до 9 липня серед 2044 повнолітніх респондентів у 110 населених пунктах, зокрема в регіонах Донбасу, які знаходяться під контролем української влади. При цьому до дослідження не додали Крим.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Заради миру українці згодні на відновлення статусу державної для російської мови, – результати опитування