Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Бійці АТО та силовики з’їдуться до Суботова на «Холодноярську прощу»
23 липня 2015, 13:33 Друк

25-26 липня на Черкащині, у селі Суботів відбудеться перше паломництво до святинь Холодного Яру під назвою “Холодноярська проща”, яке звершиться під гаслом – “Одне Хрещення – Єдина Церква, Єдина Держава”. Про це повідомив громадський активіст Валерій Макеєв на своїй сторінці у Фейсбук.

– О 13:45 відбудеться збір паломників біля Іллінської церкви (родова церква-усипальниця Богдана Хмельницького). Відкриття паломництва “Холодноярська проща”, а також освячення храму Св. Петра Багатостраждального (Калнишевського) очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, – повідомив активіст.

Паломництво організовано для представників силових і військових структур, за ініціативи Синодального управління військового духовенства УПЦ КП. Представники силових і військових структур прибудуть на паломництво разом із членами їх сімей. 

– Варто відзначити, що багато хто із паломників брав безпосередню участь в проведенні АТО, – відзначив Валерій Макеєв. 

Також синодальне управління військового духовенства запросило представників із Збройних сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної фіскальної служби України, Генеральної прокуратури України.

– Додатково інформую, що дуже буду вдячний за відгук до участі усіх організацій колишніх та діючих воїнів АТО, волонтерських організацій у тому числі – разом з родинами, щодо участі у заході. Транспорт до міста паломництва для учасників – забезпечуємо. Проживання – в наметах. Харчування – військово-польове. З собою мати каремат, або спальний мішок, – звернувся до бажаючих долучитися Макеєв.
Записатися можна за телефоном: 067 208 48 54 – Ярослав, Олександр (синодальне управління УПЦ КП).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Бійці АТО та силовики з’їдуться до Суботова на «Холодноярську прощу»