Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Щодня на Черкащину прибуває до 10 переселенців
24 липня 2015, 11:08 Друк

Кожної доби до Черкаського обласного контактного центру за допомогою звертається у середньому від 5 до 10 переселенців. 

Зараз на Черкащині перебуває 13 197 осіб, які переїхали з тимчасово окупованих територій України, тобто майже 8 тисяч родин.

Директор Черкаського обласного контактного центру Лариса Ходаковська зазначає, що влада намагається створити якнайкращі умови для проживання переселенців. Тож до Черкаської області їдуть громадяни не тільки з районів проведення АТО, а й з інших областей, де людей не задовольняють умови перебування. Крім того, черкащани привітно та толерантно ставляться до тих, хто вимушено покинув власну домівку. Тож за весь час із області в інші регіони виїхало лише 2758 громадян.

– Зараз кількість переселенців, які прибувають до нашої області, не перевищує 10 людей за одну добу. Якщо порівнювати, то в грудні минулого року кожного дня ми приймали до 450 осіб. Однак, незважаючи на кількість громадян, які переїжджають із тимчасово окупованих територій до нас, місця для них ми завжди знайдемо, − говорить Лариса Ходаковська. – На території області підготовлено 11 об’єктів, де можемо спокійно розмістити 45 осіб хоч зараз.

За словами директора Черкаського обласного контактного центру, держава також дбає про дітей переселенців та надає їм послуги з оздоровлення. Із початку літа 431 дитина вже відпочила в літніх таборах чи санаторіях. Також до кінця літа на відпочинок до нашої області планують запросити 51 дитину з територій АТО.

Черкаський обласний контактний центр тісно співпрацює з волонтерами та міжнародними благодійними організаціями. Так, нещодавно обласна організація товариства Червоного Хреста виділила більше 646 тисяч гривень матеріальної допомоги переселенцям. Крім того, у квітні за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Свої» регіон отримав адресну благодійну допомогу на суму більше 666 тисяч гривень, повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА.

Джерело: Прочерк.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Щодня на Черкащину прибуває до 10 переселенців