Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Сільгоспвиробник «відмив» на псевдо-вирощених соняшниках 5 мільйонів гривень
24 липня 2015, 11:08 Друк

Слідчим управлінням фінансових розслідувань фіскальної служби Черкаської області розпочате досудове розслідування відносно службових осіб сільськогосподарського підприємства області, які ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах.

Як встановили співробітники податкової міліції, керівники підприємства систематично зловживали спеціальним режимом оподаткування для сільгоспвиробників з метою уникнення сплати податку на додану вартість на користь третіх осіб.

Було з’ясовано, що товариством у 2014 році були реалізовані значні обсяги «псевдо-вирощеного» насіння соняшнику. При цьому, враховуючи виявлені під час перевірки факти, встановлено, що підприємство не мало достатніх можливостей: виробничих потужностей, сировини, тощо, для вирощування задекларованої кількості сільськогосподарської продукції. За результатами незалежного аудиторського дослідження розмір завищення обсягів власно вирощеної продукції сягнув понад 7 тисяч тон насіння, які в подальшому неправомірно були включені до декларацій з податку на додану вартість. Такі дії керівників підприємства призвели до несплати до бюджету держави 5,13 млн. грн. ПДВ.

Наразі працівники фіскальної служби вживають всі необхідні заходи для відшкодування завданих державі збитків.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Сільгоспвиробник «відмив» на псевдо-вирощених соняшниках 5 мільйонів гривень