Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокурор області погрожує підлеглим притягненням до відповідальності
27 липня 2015, 10:35 Друк

Сьогодні у прокуратурі Черкаської області відбулася оперативна нарада під головуванням прокурора області, на якій обговорювалися підсумки роботи органів прокуратури у І півріччі 2015 року, а також актуальні питання, пов’язані з завданнями на наступний період в умовах законодавчих змін та реформування органів прокуратури. 

У прокуратурі області підвели підсумки роботи та визначилися з завданнями на наступне півріччя

Прокурор області Сергій Овчаренко звернув увагу присутніх на те, що складна суспільно-політична ситуація в державі зумовила підвищену увагу та вимогливість до реальних результатів роботи прокурорів.

"Розпочався процес реформування органів прокуратури, а тому працювати в умовах змін доведеться ще немало часу, проте, за будь-яких умов прокуратура повинна в повній мірі забезпечити повноту і своєчасність вжитих заходів до усунення порушень законності, реального поновлення прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства і держави", – зазначив прокурор області.

У ході наради особливу увагу приділено визначенню завдань на наступний період з урахуванням загострення криміногенної ситуації та необхідністю боротьби з проявами корупції на території області.

З доповідями та поясненнями також виступили заступники прокурора області та міжміськрайпрокурори.

За результатами наради прокурор області вимагав у підпорядкованих прокурорів вжиття додаткових заходів, спрямованих на підвищення ефективності прокурорської діяльності та окремих з них попередив про притягення до відповідальності у разі неналежного виконання своїх посадових обов’язків у подальшому.

Прес-служба прокуратури Черкаської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокурор області погрожує підлеглим притягненням до відповідальності