Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ряд підприємств в області запідозрили у тіньових розрахунках
27 липня 2015, 10:37 Друк

Боротьба з тіньовими виплатами заробітної плати на підприємствах області триває. Нині на Черкащині є декілька виробництв, де їхні керівники виплачують працівникам зарплату, нижчу мінімального розміру встановленого законодавством, та середньої по галузі. Серед них: ДП «Чарз-Авто», ПП «Торговий Дім Поляков», ТОВ «Черкаський завод автохімії», ТОВ «Терм-2», ПП «Ломбард Оскар», ПП «Охорона Сервіс», ТОВ «Черкаська охоронна компанія». Причини виникнення такої ситуації розглядали під час міжвідомчої комісії облдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в області під керівництвом заступника голови ОДА Віталія Коваля.

– Такі явища, як тіньові розрахунки та дискримінація прав пересічного громадянина на отримання належної оплати праці не повинні мати місця в нашій державі, – наголосив у ході засідання Віталій Володимирович.

Більш детально ознайомила присутніх з проблемою заступник начальника Головного управління ДФС в області Тетяна Харьковська. До пояснень долучилися й самі представники підприємств.

У результаті члени комісії дали завдання керівникам підприємств забезпечити підвищення заробітної плати на підприємствах до рівня середньої у конкретній галузі. Окрім цього, за зверненням органів місцевого самоврядування, органам фіскальної служби та Територіальній державній інспекції з питань праці в Черкаській області, доручено провести перевірки підприємств, які заслуховувалися на комісії.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ряд підприємств в області запідозрили у тіньових розрахунках