Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

При Чигиринській райдержадміністрації сформують нову Громадську раду
27 липня 2015, 18:20 Друк

Громадська рада при районній державній адміністрації повідомляє про закінчення своїх повноважень. Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Чигиринській районній державній адміністрації відбудуться 9 вересня 2015 року в залі засідань Будинку рад та державних установ.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації:

1. Алєксєєвець Олександр Леонідович (Чигиринська районна громадська організація Спілки ветеранів Афганістану);
2. Глазунов Тарас Володимирович (Чигиринська районна благодійна організація «Фонд розвитку Чигиринщини»);
3. Глазунова Діна Миколаївна (Чигиринська районна жіноча громадська організація «Перлина»);
4. Іванов Олександр Васильович (юридичний сектор апарату Чигиринської райдержадміністрації);
5. Король Світлана Вікторівна (сектор інформаційної політики, суспільно-політичних питань та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації ).

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами,здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:
- Рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачене його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, завірене печаткою (за наявності);
- Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено за адресою http://gromrady.org.ua та на сайті райдержадміністрації http://www.chigirinrda.org.ua в рубриці «Громадянське суспільство і влада».

Документи приймаються до 06 серпня 2015 року включно(крім вихідних днів) за адресою: м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 26, ІІ поверх, у кабінеті «Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації» з 08.00 до 17.00 год.
Телефон для довідок 2-86-48, 095-096-25-06 (Король Світлана Вікторівна).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин При Чигиринській райдержадміністрації сформують нову Громадську раду