Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині – 54 мільйонера
28 липня 2015, 16:42 Друк

Черкащани подали до державних податкових інспекцій області понад 26 тисяч декларацій про майновий стан та доходи за 2014 рік. Понадмільйонні статки задекларували 54 жителі області. 

Черкащани, які подали декларації про майновий стан та доходи за 2014 рік, зобов’язані самостійно до 1 серпня сплатити суму податкового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, вказану в поданих податкових деклараціях. Про це нагадала заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Тетяна Харьковська.

За її словами, черкащани подали до державних податкових інспекцій Черкаської області 26247 декларацій про майновий стан та доходи за 2014 рік. За деклараціями підлягає до сплати 21,1 млн. грн. податку на доходи фізосіб. Наразі сплачено лише 10 млн. грн. податку.

Заступник керівника фіскальної служби області розповіла, що найбільше надійшло декларацій про доходи від отримання подарунків та спадщини (2347), від надання майна в оренду (1530). Дохід від продажу рухомого та нерухомого майна задекларувало 355 громадян. Інвестиційний прибуток – 136. Про отримані торік іноземні доходи повідомили 152 черкащанина.

Понадмільйонні статки задекларували 54 жителі області.

З початку року на сьогодні до місцевих бюджетів надійшло 680,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Державний бюджет отримав понад 226,8 млн. грн. цього податку.

Водночас Т. Харьковська нагадала, що декларації для реалізації права на податкову знижку за наслідками 2014 року можна подавати до 31 грудня. На даний час подано 4029 таких декларацій, за якими декларанти отримають 4,6 млн. грн.

Джерело: Економіка сьогодення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині – 54 мільйонера