Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Підприємства винні чигиринцям майже 200 тисяч гривень зарплат
29 липня 2015, 10:40 Друк

28 липня голова райдержадміністрації Володимир Клименко провів засідання колегії райдержадміністрації.

З інформацією про стан соціально-економічного розвитку району виступила начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Яковенко. Вона повідомила, зокрема, про обсяги реалізованої продукції промисловими підприємствами району. Так, протягом І півріччя 2015 року реалізовано продукції на суму 11,9 мільйона гривень, зокрема, товарів легкої промисловості - на 10,7 мільйона гривень, харчових продуктів - на суму 1,2 мільйона гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяги реалізації промислової продукції збільшились на 6,5 мільйона гривень або в 2,2 раза. Наростили обсяги реалізованої продукції у порівнянні з минулим роком ТОВ «АнВа» у 3,6 раза, ВТФ «Вікторія» - на 4,1 відсотка.

Аналізуючи показники середньомісячної заробітної плати доповідачка повідомила, що середньомісячна заробітна плата штатних працівників за січень – березень 2015 року склала 2659 гривень, що на 16,6 відсотка більше порівняно до відповідного періоду минулого року. Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій (без урахування працівників малих підприємств та зайнятих фізичних осіб –суб’єктів підприємницької діяльності) за січень – березень 2015 року становила 3664 особи. Протягом І кварталу 2015 року 15 осіб працювали в режимі неповного робочого дня (тижня).

Заборгованість з виплати заробітної плати станом на 01.07.2015 року становила 199,2 тисячі гривень і в порівнянні до початку року зменшилась на 107,1 тисячі гривень. Заборгованість обліковується по підприємству - банкруту КП «Чигиринське». Згідно зі статистичними даними заборгована заробітна плата працівникам бюджетних установ та організацій в районі відсутня.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Підприємства винні чигиринцям майже 200 тисяч гривень зарплат