Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Учасниками АТО стали вже 400 чигиринців
29 липня 2015, 10:40 Друк

28 липня голова райдержадміністрації Володимир Клименко провів засідання колегії райдержадміністрації.

Висвітлюючи питання соціальної політики в районі, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Яковенко повідомила, що станом на 20.07.2015 року чисельність учасників АТО в районі становила 400 осіб. Демобілізувалося 29 осіб, з них 28 - отримали статус учасника бойових дій. З початку 2015 року за рахунок коштів місцевого бюджету надано матеріальну допомогу 13 учасникам антитерористичної операції та 11 членам їх сімей на загальну суму 23,4 тисячі гривень.

54 учасники антитерористичної операції подали заяви про виділення земельних ділянок для ведення сільського господарства, з них 17 особам виділено земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Отримали статус члена сім’ї загиблого 5 осіб. За рахунок коштів обласного бюджету виплачено одноразову матеріальну допомогу 3 сім’ям загиблих в ході проведення антитерористичної операції в східних регіонах України на суму 150 тисяч гривень.

Протягом І півріччя 2015 року виплачено компенсації в сумі 469,5 тисячі гривень підприємствам, установам та організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період. Семеро осіб звільнені зі строкової військової служби, отримали одноразову матеріальну допомогу на суму 9,1 тисячі гривень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Учасниками АТО стали вже 400 чигиринців