Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У п’ятницю виші завершують прийом документів
30 липня 2015, 19:00 Друк

31 липня о 18 годині завершується прийом документів від абітурієнтів, які вступають у вищі навчальні заклади на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання.

З приводу цьогорічної вступної кампанії надав свій коментар директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський: «Загалом вступна кампанія проходить планово без суттєвих порушень. Проте, деякі ВНЗ І-ІІ рівня акредитації затримують видачу дипломів молодших спеціалістів, а також у частині закладів виникають технічні проблеми у роботі з ЄДЕБО».

«Цьогоріч, у порівнянні з минулим роком, спостерігається зменшення загальної кількості поданих заяв на вступ до вищих навчальних закладів, але поки що зарано підводити підсумки, адже прийом заяв від абітурієнтів продовжується. На кінець минулого тижня маємо такі кількісні показники: всього зареєстровано 34 293 заяв за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями. Фаворитами абітурієнтів за кількістю поданих заяв є Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Черкаський національний університет Богдана Хмельницького, Черкаський державний технологічний інститут та Уманський національний університет садівництва», - зазначив Валерій Вікторович.

Нагадаємо, що у 2015 році абітурієнти мають право подати документи у п’ять вищих навчальних закладів та на три спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей).

Після завершення прийому документів у вищих навчальних закладах має бути сформований рейтинговий список вступників, на підставі якого кращим абітурієнтам будуть запропоновані місця навчання за кошти державного бюджету.

Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, буде оприлюднено 4 серпня 2015 року до 12-ї години.

Рейтинговий список буде сформований на підставі визначених вступником пріоритетних спеціальностей. Вступники, які будуть рекомендовані до зарахування на навчання за державним замовленням по одному з пріоритетів, мають подати оригінали документів до вищого навчального закладу протягом 4-8 серпня 2015 року. Зарахування вступників на навчання за державним замовленням має відбутися не пізніше 12.00 години 10 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) має відбутися не пізніше 17 серпня 2015 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У п’ятницю виші завершують прийом документів