Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Івківський «Зерноленд» пообіцяли підтримувати лісівники та народний депутат
31 липня 2015, 13:53 Друк

Унікальний вітряний млин та етнографічний просвітницько-розважальний комплекс "Зерноленд" в с. Івківці Чигиринського району приймав днями начальника облуправління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка та народного депутата України Олега Петренка, які обіцяли сприяти розвитку зеленого туризму на Черкащині 

"Зерноленд" також відвідали директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр, голова громадської ради при Черкаському ОУЛМГ Людмила Ткаченко та Сергій Рубан.

Екскурсію для гостей провів історик і відомий краєзнавець Назар Лавріненко, який вже не один рік опікується більш як столітнім вітряком та є ініціатором створення "Зерноленду". За його словами, Одинцівський млин є одним з трьох в області, які станом на сьогодні відреставровані, діють і не перенесені з початкового місця побудови. На останньому засіданні Громадської рад при Черкаському ОУЛМГ за ініціативи голови Людмили Ткаченко було прийняте рішення про підтримку етнографічного проекту "Зерноленд" та, по можливості, залучення громадськості до його розбудови. На її думку, такі проекти потрібно підтримувати на обласному рівні, в рамках програми регіонального розвитку.

З розумінням до цього поставилися й в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

– Лісівники ніколи не стоять осторонь хороших справ, – зазначив головний лісівник області Олександр Дзюбенко. – Розвиток зеленого туризму є важливою складовою для функціонування сільських громад, тим більше в такому винятковому місці, як Холодний Яр. Тому ми сприяємо і в межах наших можливостей допомагаємо цьому етнографічному проекту.

Залишився задоволеним від побаченого і народний депутат України Олег Петренко, який пообіцяв сприяти в питанні розвитку "Зерноленду".


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Івківський «Зерноленд» пообіцяли підтримувати лісівники та народний депутат