Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Ше.Fest 2015 звучатиме оновлений Шевченко
04 серпня 2015, 19:57 Друк

Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest, який відбудеться в Моринцях, що на Черкащині 22-23 серпня, - унікальна подія, де кожен зможете наживо «почути» Шевченка у виконанні відомих українських гуртів. 

Тінь Сонця, ВЕРЕМІЙ, ФІОЛЕТ, ФЛІТ, Дримбададзиґа, ВІЙ, Друже Музико, Merva, Latur, Колір Ночі, Мрія Життя, Хочу ЩЕ!, Оркестр Гарррного Настрою, Сонце В Кишені, Троє На Дивані та інші  уже готують пісні на слова Тараса Шевченка. 

Крім музичної сцени, на відвідувачів Шефесту чекає Просвітницька галявина під відкритим небом. Про Шевченка, російсько-українську війну, реп, кобзарську справу, казки, повстанські рухи відвідувачам розкажуть голос Майдану, колишній міністр культури Євген Нищук, казкар Сашко Лірник, історик та письменник Роман Коваль, кобзар Михайло Коваль, земляк Шевченка письменник  Василь Шкляр, художник Михайло Дяченко та інші. 

Нічний кінозал змусить глядачів пережити історичні трагедії для народів, які живуть в Україні – депортацію кримських татар у 1944-му («Хайтарма» Ахтема Сейтаблаєва) та фільм відкриття прооборону Донецького аеропорту у 2015-му («Добровольці Божої чоти» Леоніда Кантера та Івана Яснія).

Також на відвідувачів чекають майстер-класи, театральні постановки, екскурсії Черкащиною, дитяча галявина, українські бойові мистецтва, зустрічі з сучасними героями російсько-української війни, величезна ватра та багато іншого.

Нагадаємо, фестиваль – благодійний. Зібрані кошти будуть передані на підтримку українських військових.

Щоб підтримати фестиваль фінансово, перейдіть за посиланням - biggggidea.com/project.

За новинами стежте на - офіційному сайті  фестивалю або в соціальних мережах: Facebook або Vkontakte


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Ше.Fest 2015 звучатиме оновлений Шевченко