Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На шляху до Холодного Яру облаштували «затишок» для туристів
10 серпня 2015, 09:55 Друк

Рекреаційний пункт з промовистою назвою «Затишок» спорудили у Трушівському лісництві. Місце обрали не випадково. 

- Облаштували зону відпочинку поблизу шляху, що веде до Холодного Яру, - розповідає директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр. - Тож відтепер на карті популярного туристичного маршруту з’явилась ще одна місцина, де можна перепочити з дороги чи просто гарно провести час на природі. 

Раніше тут була тільки альтанка. 

- Нині ж облаштували цілий рекреаційний комплекс. Такий, яким він і має бути, – розповідає головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергiй Перов. – Розширили, додали споруд, зокрема, і дитячих, аби малечі було чим розважитися. Постаралися зробити все для сімейного відпочинку. 

За його словами, робилося все силами працівників лісової охорони. Не обійшлося і без допомоги лісгоспу. 

Такий дарунок від лісівників одразу припав до душі відпочивальникам. Заглядають сюди і місцеві жителі, і заїжджі гості. За словами працівників лісового господарства, спершу дехто навіть не вірив, що відпочивати тут можна безкоштовно. Інші пробували «замовляти» місце, щоб відзначити якусь святкову подію на природі, гадаючи, що це один із чергових комерційних об’єктів. 

Лісівники запевняють - усім своїм гостям щиро раді і не чекають плати. Просять лише поважати працю інших: не смітити, не нівечити споруди і берегти ліс. 

– Тобто, дбати про те, аби відпочинок тут і надалі залишався затишним та комфортним, - підкреслює директор Чигиринського лісгоспу. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На шляху до Холодного Яру облаштували «затишок» для туристів