Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Жінка з Чигиринщини поїхала за мобілізацією в АТО
10 серпня 2015, 15:59 Друк

Під час однієї з останніх відправок мобілізованих до навчального центру, з Чигирина в Чернігів вирушила і перша в районі жінка, яка згодилась бути солдатом. Як розповідають колеги, Ірина Горбенко, медична сестра служби "Швидкої допомоги" відповідальне рішення прийняла сама, в цьому її підтримав і чоловік, який вирушив на захист Батьківщини разом з дружиною. І це – сімейний подвиг. А про справжні подвиги, як відомо, не трублять у фанфари. Тому це скромне подружжя не захотіло коментувати свій вчинок. Ба, навіть друзям заборонили це робити. Мають повне право, тим більше вони – справжні герої.

Кожного з тих 21-го, хто стояв 9 липня біля Чигиринського РВК в строю на відправку в Рівненський навчальний центр, де готують захисників, усі виступаючі називали героями. Про це говорив військовий комісар Олег Павлов, даючи жорсткі але правдиві настанови, про це казав отець Василь Циріль, благословляючи на ратний подвиг. Про це мовчав один із представників влади, ховаючи за окулярами заплакані очі, адже за кілька годин до проводів, провів власного сина в чергову командировку в одну з найгарячіших точок АТО. Про це плакали матері, дружини і діти з палкою надією на повернення їх найближчих людей...

І вони обов’язково повернуться з перемогою! Бо будь-яка війна, коли-небудь закінчується. А в ній найважливіше – вижити і залишитись людиною.

За інформацією видання Чигиринка.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Жінка з Чигиринщини поїхала за мобілізацією в АТО