Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські заробітні плати – одні з найнижчих в країні
10 серпня 2015, 15:59 Друк

Середні заробітні плати в різних регіонах країни дослідив портал rabota .ua. У результаті отримали рейтинг, що дозволяє відслідкувати де ж заробітні плати вищі, а де працівникам пропонують найменше. 

На першому місці за рівнем заробітних плат Київ. До п’ятірки лідерів увійшли в більшості своїй міста-мільйонники. Тільки Дніпропетровськ посів шосте місце, пропустивши вперед Закарпатську область. 

З цікавих закономірностей – незважаючи на беззастережне лідерство Києва в середніх заробітних платах, Київська область знаходиться у другій десятці, її результат майже на третину нижче столичних зарплат.

З несподіванок – дев’яте місце Донецькій області – вакансій, зі зрозумілих причин, там не дуже багато. Херсонська та Волинська область, незважаючи на різне географічне положення і специфіку, збіглися за середньою заробітною платою буквально до копійки.

Черкащина – на передостанньому місці. Слід зауважити, що зазначену зарплату у 4041 гривні отримують далеко не всі черкасці. Багато хто живе на менші статки.

Найнижча зарплата – у Сумській області – вона навіть не дотягує до 4000 грн. Велика частина сумських вакансій – продажу і торгівля, але заробітні плати невеликі, можливо, через те, що роботодавці скептично оцінюють обсяги ринку Сумської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські заробітні плати – одні з найнижчих в країні