Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринцям пропонують повідомляти про корупцію на телефон «гарячої лінії»
10 серпня 2015, 17:34 Друк

В Черкаській області стартує проект «Стоп корупція». Долучились до проекту і чигиринці. 

– Для результатів, що суттєво змінять життя чигиринців потрібні чесні, прозорі правила гри. Чигирин потребує інвестицій - це перевірений спосіб  підняття економіки та створення робочих місць. Жоден інвестор не зайде в місто в якому процвітає хабарництво. Нашим першочерговим завданням є подолання корупції. Працюючи в одній команді, пліч-о-пліч ми змінемо наше життя на краще! – каже голова Чигиринської районної партійної організації «Солідарність» Гончаров В. П.

За допомогою проекту жителі регіону зможуть повідомляти про факти хабарництва та випадки корупційних злочинів за номером 067-629-80-80. Партійці перевірятимуть інформацію, повідомлятимуть про кожен випадок правоохоронним органам та контролюватимуть хід розслідування. Головне завдання – довести справу до суду і покарати корупціонера. 

– Проведено зустрічі з керівництвом СБУ області щодо можливостей та механізмів співпраці у напрямку боротьби з корупцією, – говорить Василь Фурман, голова Черкаської територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність». - Ми відкриваємо власну гарячу лінію для того, щоб кожен, хто став жертвою чи свідком корупції, міг не тільки повідомити про це нашій команді та правоохоронним органам, а й розраховувати на реальну допомогу. 

Для відкритого та прозорого ведення кожного факту та повідомлення про корупцію «Солідарність» створює робочу групу, до якої запрошує долучитися всіх охочих представників громадськості та засобів масової інформації. 

Також за номером «гарячої лінії» можна отримати кваліфіковану юридичну допомогу та роз’яснення, як діяти, якщо у вас вимагають хабар.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринцям пропонують повідомляти про корупцію на телефон «гарячої лінії»