Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Туристичний рух Чигиринщини гостинно прийняв у козацькій столиці велосипедистів-АТОвців
11 серпня 2015, 16:38 Друк

Майже місяць всеукраїнський благодійний велопробіг «Захід-Схід» мандрує країною. 10 серпня учасників незвичайної акції, серед яких і учасники АТО, зустрічали у Чигирині. Марафонців вітали місцеві, представники влади, а також  активісти нещодавно створеної організації «Туристичний рух Чигиринщини».

– До Чигирина прибуло 26 учасників велопробігу і ми намагалися прийняти їх як годиться, – каже активістка «Туристичного руху Чигиринщини» Галина Довга. – Намагалися влаштувати для них екскурсію цікавими місцинками Чигиринщини та графік у марафонців дуже щільний.

В учасників велопробігу і дійсно амбітні плани. За 40 днів вони планують подолати на роверах 2000 кілометрів! Стартував марафон 16 липня у місті Чоп Закарпатської області, фінішувати ж має на День Незалежності в селі Мілове, що на Луганщині. Таким чином, учасники велопробігу прагнуть символічно об’єднати країну, а ще – зібрати кошти на допомогу пораненим військовим і родинам загиблих в АТО. 

– Від відвідин Чигирина лишилися лише найкращі враження. Це маленьке містечко із великою історією, – констатує ініціатор велопробігу, ветеран АТО Костянтин Самчук. – Нас гарно зустріли та прийняли. Влаштували міні екскурсію резиденцією Богдана Хмельницького. Також ми побували на Замковій горі.

Активісти «Туристичного руху Чигиринщини» запросили марафонців обов’язково повертатися на Чигиринщину вже з приватними візитами, аби більше дізнатися про її козацьку історію та на власні очі побачити її дивовижну природу.

Джерело: ГромЧе.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Туристичний рух Чигиринщини гостинно прийняв у козацькій столиці велосипедистів-АТОвців