Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринщина може зацікавити інвестора туризмом, бджільництвом та горіхами
12 серпня 2015, 11:43 Друк

Восени в області відбудеться масштабний Інвестиційний форум-2015, пд. час якого інвесторам  мають намір представити найбільш перспективні для розвитку Черкащини проекти.

Складатиметься захід з двох частин. Першу проведуть у столиці 18 вересня. У межах другої зацікавленим інвесторам влаштують поїздки безпосередньо на місця реалізації перспективних проектів. Однак завдання Форуму полягає ще й в тому, аби відпрацювати систему взаємодії з інвесторами так, аби в майбутньому будь-який зацікавлений підприємець міг легко знайти цікавий для себе проект. 

З метою належної підготовки до заходу 10 серпня в Чигиринській райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи, до складу якої увійшли представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Свої пропозиції та бізнес-ідеї щодо презентації інвестиційної привабливості Чигиринщини висловила Наталія Нетовкіна, голова громадської організації «Громадський рух «За процвітання Черкащини». Зокрема, вона зауважила, що район потребує не шаблонних «стендових» презентацій, а конкретних ідей та проектних пропозицій.

- Інвестора слід зацікавити «живими» проектами, завдяки яким можна буде підняти Чигиринську землю, а громадян забезпечити роботою, - акцентувала Наталія Володимирівна. 

Серед перспективних напрямків вона назвала розвиток туристичної галузі, бджільництво та створення кооперативів по вирощуванню волоських горіхів та різних сортів яблук.

За інформацією Чигиринської райдержадміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринщина може зацікавити інвестора туризмом, бджільництвом та горіхами