Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для АТОвців в області прагнуть проводити педагогічну підготовку та створити послугу «єдиного вікна»
19 серпня 2015, 15:28 Друк

Аби полегшити отримання необхідних документів для бійців АТО є потреба терміново створити «єдине вікно». На тому, що така послуга вкрай необхідна, зійшлися майже всі члени засідання координаційної ради учасників антитерористичної операції в Черкаській області.

Крім того, для воїнів АТО на базі Черкаського обласного контактного центру діє безкоштовнателефонна«гаряча лінія» 0-800-50-88-76, де психологи та юристи надають необхідну допомогу бійцям та членам їхніх родин. За весь період антитерористичної операції на «гарячу лінію» зателефонували більше 270 осіб. Безпосередньо бійців АТО цікавлять земельні питання, нарахування матеріальної допомоги, психологічна консультація чи отримання пільг.

Цікаво, що чимало бійців АТО після демобілізації із задоволенням діляться здобутим досвідом та викладають уроки військово-патріотичного виховання для дітей у школах. Однак, проблемою є відсутність педагогічної освіти у таких вчителів. Аби вирішити цю проблему на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради АТОвці можуть отримати необхідні знання з педагогіки та змогу викладати в школах.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для АТОвців в області прагнуть проводити педагогічну підготовку та створити послугу «єдиного вікна»