Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Протезування зубів, забезпечення дровами, працевлаштування – у Чигирині розбиралися із проблемами АТОвців
19 серпня 2015, 15:28 Друк

18 серпня відбулось засідання районного координаційного центру з питань надання допомоги у забезпеченні бійців, які несуть службу в зоні антитерористичної операції.

Основним завданням центру є аналіз проблемних питань, з якими звертаються учасники антитерористичної операції та члени їх сімей, і оперативне вирішення проблем. В першу чергу це забезпечення необхідним обладнанням, засобами індивідуального захисту, особистої гігієни, одягом, продуктами харчування тощо, соціальним супроводом родин та координації дій, пов’язаних з вирішенням зазначених питань, в тому числі і в забезпеченні реалізації права на безоплатне отримання земельних ділянок.
Представник ГО «Учасників антитерористичної операції та волонтерів» Чигиринського району Олександр Павленко озвучив першочергові проблеми військовослужбовців та їх сімей. Серед них: протезування зубів, забезпечення дровами, працевлаштування демобілізованих і контроль за дотриманням норм надання пільг учасникам АТО.
В райдержадміністрації звертатися слід до секретаря координаційного центру, провідного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Сергія Чередніченка.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Протезування зубів, забезпечення дровами, працевлаштування – у Чигирині розбиралися із проблемами АТОвців