Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У активістів викликає підозру розкішне життя начальника екологічної інспекції
19 серпня 2015, 17:55 Друк

У Черкасах громадські працівники повстали проти начальника обласної екологічної інспекції. Активісти звинувачують чиновника в корупції та перевищенні службових повноважень. Мовляв, живе не по кишені, інформують Подробности.

Ці розкішні катери на причалі обласної екоінспекції зняли на відео черкаські активісти. Дуже здивувалися і тут же кинулися з’ясовувати – чиє добро зберігатися на державній території.

“-У нас є інформація, що Клименко використовує службові катери для особистих цілей! – Пішли зі мною. Це наш катер – невиїзний, це катер – я не знаю чий. Він на балансі стоїть, але він стоїть”.

Клименко – керівник обласної екоінспекції. І підозр щодо нього в громадських працівників чимало. Перше і головне – живе не по кишені. Мовляв, всі про це знають і навіть відкрито говорять йому в очі.

Ми стали свідками такого випадку. Ось як в елітному дачному кооперативі зустрічають Миколу Клименка. Він нагрянув з перевіркою.

“Найголовніший корупціонер області тут приїхав. Микола Григорович, що таке?”

Головний еколог зробив вигляд, що не розчув. Зате глава дачного кооперативу пізніше пояснив свої слова.

“Мені Микола Григорович у приватній бесіді у нього в кабінеті сказав, що все можна вирішити, щоб у вас не було проблем. Ви мені вирішите пару ділянок і вас більше ніхто ніколи чіпати не буде”, – розповідає голова дачного кооперативу Петро Бабіна.

Цей кооператив набагато менший, але претензії до начальника інспекції у його власника такі ж.

“Він був саме на посаді. Каже: 50 тис. доларів знайдеш? Я кажу правду. Можу на детекторі брехні сказати ці слова”, – запевняє власник комплексу Петро Онищенко.

А ось і сам Микола Клименко. На дорогій іномарці. 62-річний начальник – має моложавий вигляд і самовпевнений.

“- А машина ваша?

– Так… сина! Це я взяв її в кредит”.

Це вже друге пришестя Миколу Клименка на посаду. Вперше він був призначений в 2007 році. Через 3 роки – звільнений. Як пояснює Клименко – тодішньому губернатору Тулубу не подобалась його принциповість. У березні нинішнього року суд поновив його. Всі напади на свою адресу чиновник називає наклепом.

“А чого вони не пішли в прокуратуру? Чому вони не пішли в міліцію? Говорити – одне, нехай ідуть в міліцію!”, – говорить начальник Державної екологічної інспекції Черкаської області Микола Клименко.

Активісти пішли. У прокуратуру. На підставі їх заяв там обіцяють розібратися, що -правда, а що – наклеп.

“Вказувалося на ознаки кримінальних правопорушень з боку посадових осіб екологічної інспекції. Це зловживання владою або службовим становищем”, – каже прокурор відділу прокуратури Черкаської області Дмитро Чустрак.

З результатами розслідування прокуратура пообіцяла ознайомити громадськість в короткі терміни. Правда, не вказала в які. А сам Микола Клименко вже готує позови проти активістів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У активістів викликає підозру розкішне життя начальника екологічної інспекції