Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Мобілізований уродженець Чигирина помер на Яворівському полігоні від пневмонії
20 серпня 2015, 13:55 Друк

36-річний житель Черкас захворів під час навчань на полігоні і помер у госпіталі.

Півроку тому на Яворівському полігоні при вибуху загинув волонтер, у лютому з необережності був застрелений солдат, а на початку серпня обгорів, а потім помер в лікарні офіцер-артилерист.

Сергію Конаненко було 36. Його мобілізували в липні. Захищати батьківщину не відмовлявся. Проходив військову підготовку на Яворівському полігоні. На початку серпня захворів. Застудився.

"Батькові він дзвонив Казав, я так захворів, що не відчуваю холодно, або жарко на дворі", – розповідає мати Сергія Любов Конаненко.

На полігоні Сергій жив, як і всі мобілізовані – в наметі. З високою температурою пролежав 5 днів.

"Він кашляв дуже в трубку. Казав, що якісь таблетки дали і все," – розповідає син Сергія Олександр Конаненко.

І лише коли Сергій був уже у вкрай важкому стані, його доставили до Львова, у військовий госпіталь.

"Він не міг говорити. Я подзвонила. Медсестра каже, дайте час. Дуже запущена форма," – розповідає мати Сергія Любов Конаненко.

"Йому кололи антибіотик, але виявилося, що антибіотик не той. Потім ми дізналися, що його перевели в реанімацію, і його стан потім погіршився," – розповідає син Сергія Олександр Конаненко.

Врятувати Сергія не вдалося. За офіційним висновком медиків, до смерті привела пневмонія. Чому хворого відразу не госпіталізували або хоча б не відвезли в госпіталь на обстеження, лікарі пояснити не можуть. А ось що говорять представники Міністерстві оборони.

"У нас так багато людей, які мають тиск, нежить, в яких там є температура тиску. Ми не можемо. Там кілька тисяч чоловік. Всіх відправити в госпіталь, розрахований на кількасот людей," – прокоментував керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України Олександр Поронюк

Родичі мобілізованого написали заяву у військову прокуратуру. Вимагають провести повторну медекспертизу і з'ясувати, хто винен у смерті Сергія.

"Є деякі підстави, які вказують на халатність докторів. Зробимо все можливе, щоб люди і хлопці, які йдуть воювати за нашу країну, не гинули так безглуздо," – прокоментував родич загиблого Сергія Конаненко.

Як тільки буде покінчено з формальностями, рідні заберуть тіло Сергія і поховають в рідному місті Чигирині Черкаської області.

Джерело: Подробности


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Мобілізований уродженець Чигирина помер на Яворівському полігоні від пневмонії