Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В більшості навчальних закладів області не готові до безпечного навчального року
20 серпня 2015, 13:55 Друк

Напередодні нового навчального року фахівці Управління ДСНС України у Черкаській області у складі спеціально створених комісій провели планові перевірки загальноосвітніх навчальних закладів області щодо дотримання в них вимог пожежної та техногенної безпеки.

Загалом, в області вже перевірено 695 закладів освіти, 35 з яких у Черкасах.

На жаль, як показали перевірки, в більшості навчальних закладів ще достатньо порушень. Здебільш це стосується протипожежних заходів, які вимагають капітальних витрат, як то вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищних приміщень або наявність справної автоматичної пожежної сигналізації. Проте є й такі порушення, усунення яких не вимагає значних коштів. Так були зафіксовані непоодинокі випадки встановлення на вікнах навчальних приміщень металевих грат та прокладання погорючим конструкціям електричної проводки.

Одне з найбільш частих порушень – відсутність або несправність системи пожежної сигналізації, за статистикою головний чинник, який сприяє неконтрольованому поширенню пожежі. Те, що пожежі не така вже рідкість у навчальних закладах – свідчить і статистика.

Достатньо пригадати пожежу, що сталася 28 липня у приміщенні черкаської школи №12. На щастя, через відсутність у школі навчального процесу, вчасному виявленню пожежі та професійним діям співробітників ДСНС, вдалося швидко ліквідувати загорання та уникнути людських жертв і значних матеріальних втрат.

За результатами перевірок було проведено аналіз протипожежного стану, а керівники закладів освіти отримали відповідні приписи, в яких не лише визначені порушення та недоліки, а й терміни для їх усунення.

За інформацією управління ДСНС України в Черкаській області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В більшості навчальних закладів області не готові до безпечного навчального року