Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринці позмагалися у пляжному волейболі
20 серпня 2015, 16:03 Друк

Продовжуючи низку заходів до Дня Незалежності України, сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Чигиринської райдержадміністрації вперше проведено змагання з пляжного волейболу - мікс, який, як запевняють організатори, стане традиційним у районі. 

Шість команд виборювали головний трофей змагань: «ДЮСШ», «Надія», «Вікторія», «Захарченки», «Мрія» та «Дяченки». У яскравих змаганнях волейбольного міксу точилася напружена боротьба. До піщаного майданчика була прикута увага всіх присутніх.

За третє місце зустрілися у двобої команди «Надія» та «Мрія». Слід зазначити, що лише третя партія визначила переможців, якими стали представники «Мрії» - Валентин Бабенко та Наталія Ременюк. За золоті медалі боролися команди «ДЮСШ» та «Захарченки». В першому сеті упевнено переміг сімейний дует у складі Андрія та Людмили з рахунком 21 : 11. У другому – фортуна посміхнулася команді ДЮСШ (рахунок 21 : 9). 

Взнаки далася втома учасників обох команд, та все ж таки характер та воля до перемоги Ярослави Кульшай та Олега Бахановича вивели команду у третьому сеті на перше місце.

Від організаторів заходу переможців та призерів нагороджено Кубком та медалями різного ґатунку.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринці позмагалися у пляжному волейболі