Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанин - головний режисер параду у столиці до Дня Незалежності
21 серпня 2015, 12:55 Друк

У Києві на Хрещатику відбулася репетиція параду до Дня незалежності, йдеться у сюжеті ТСН.

Участники АТО і курсанти військових училищ до 23.00 показували майстерність і вищий пілотаж в маршируванні. Головний режисер маршу Сергій Проскурня наголошує, що цьогоріч свято буде особливим і відрізнятиметься від усіх попередніх.

“Сила, енергія, воля і аскетизм. Тому польова форма, тому оркестр грає марші на теми українських народних пісень, тому ми використовуємо святий момент передачі військових прапорів бойовим частинам, музику молитви Дмитра Бортнянського”, – сказав Сергій Проскурня.

Цьогоріч на Марші Незалежності не їхатиме військова техніка, у центрі уваги буде воїн-захисник країни. Кожна “коробка” військових підрозділів буде проходити під свій військовий марш.

24 серпня усе розпочнеться о 9.00 і протриває усього 50 хвилин, але організатори свята закликають усіх киян і гостей міста після цього не розходитися, бо на них чекає купа сюрпризів. Свято має завершитися ввечері концертом грандіозного симфонічного оркестру, який об’єднає військових музикантів з 12 країн світу.

Нагадаємо, у рамках відзначення Дня Незалежності 24 серпня у Марші Незалежності візьмуть участь 2 тисячі 300 українських військовослужбовців


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанин - головний режисер параду у столиці до Дня Незалежності