Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині АТОвцям виділили вже більше 800 ділянок
21 серпня 2015, 17:39 Друк

Учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих воїнів Головне управління Дежгеокадастру у Черкаській області виділило 854 земельні ділянки загальною площею 1 089,22 га. Найбільше таких наділів у Черкаському, Жашківському, Христинівському та Монастирищенському районах.

Військовослужбовці отримали дозволи на розробку документації із землеустрою для ведення індивідуального садівництва на 317 земельних ділянках загальною площею 37,96 га та для ведення особистого селянського господарства на 537 ділянках площею 1 051,26 га.

Також більше 180 осіб оформили право власності на земельні ділянки загальною площею 149,65 га. З них 105 земельних ділянок загальною площею 12,26 га  призначені для ведення індивідуального садівництва та 76 наділів загальною площею 137,48 га – для ведення особистого селянського господарства.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області в разі звернення громадян надають необхідну інформацію й консультують із питань  отримання у власність земельних ділянок. На сайті розміщено номер «гарячої лінії» та покрокову схему передачі земельних ділянок державної або комунальної власності учасникам АТО.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині АТОвцям виділили вже більше 800 ділянок