Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Азовець» з Черкас одружився під час ротації
21 серпня 2015, 17:39 Друк

У серпні поєднали свої долі випускники ННІ історії і філософії Черкаського національного університету Петро Горбатенко та Марія Велика

Петро з травня 2014 року служить у складі полку "Азов" на території АТО, нагороджений нагрудним знаком Міністерства внутрішніх справ України "За відзнаку у службі" та медаллю "Незалежність України". 

Марійка ж підтримує чоловіка, вірно чекаючи вдома: "Вирішили побратися в серпні, бо саме тоді проходила ротація, а нам хотілося бачити на весіллі багатьох побратимів чоловіка. Але сталося трохи не так, як планували, бо мама Петра потрапила до лікарні. Тому ми просто розписалися, святкування ж вирішили перенести до того часу, коли вона одужає".

Інститут, у стінах якого познайомилися молоді люди, та профком Черкаського національного привітали колишніх студентів із світлим днем у їхньому житті. Теплим словом і квітами привітали молоде подружжя голова профкому Анатолій Стеценко та кандидат історичних наук, доцент, заступник завідувача кафедри з наукової роботи Вікторія Кірєєва. 

Працівники університету підтримали сім’ю Марії й Петра Горбатенків і матеріально. Оскільки Петро цього дня повертався на службу, то на передову передали банку смачного меду з рідної землі.

Повідомляє прес-служба Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Азовець» з Черкас одружився під час ротації