Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

390 підприємців з Черкащини – ровесники Незалежності
25 серпня 2015, 11:15 Друк

За даними профільного підрозділу ГУ ДФС у Черкаській області на обліку в державних податкових інспекціях знаходяться 390 фізичних осіб – підприємців 1991 року народження. 241 з їх числа чоловіки, решта, сто сорок дев’ять – бізнес-леді. 

Тридцять шість молодих підприємців народились у серпні 1991 року. Причому Дана Рудоман з Монастирища та Максим Кириченко із Золотоноші народились у День Державного Прапора України, а Роман Перевертайло зі Сміли відзначить свій 24-й день народження у День Незалежності України.

Найбільша кількість підприємливої молоді обліковується в ДПІ у м. Черкасах (146 або 37,4 відс.), Золотоніській (44), Уманській (41), Смілянській (40) та Корсунь-Шевченківській (36) ОДПІ.

Також двадцять чотири роки поспіль плідно працюють на благо України 176 підприємств Черкащини. Найбільше сумлінних ровесників Незалежності в обласному центрі (81), в Умані (15), у Драбівському (12) та Городищенському (10) районах.

Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць адресував особливі слова привітання і вдячності підприємствам та  молоді, народжених знакового для нашої країни року. Він побажав іменинникам  здоров’я, життєвої наснаги, достатку, щедрої долі та успіхів в усіх добрих справах. А головне – миру, злагоди й непохитної віри у велике майбутнє нашої Держави.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин 390 підприємців з Черкащини – ровесники Незалежності