Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Неподалік Чигирина розчистили джерело
25 серпня 2015, 16:41 Друк

До Дня Незалежності України лісівниками Черкащини проведено значний об’єм робіт із забезпечення благоустрою населених пунктів, упорядження об’єктів культурної спадщини, місць відпочинку, пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення. 

– Було прийнято рішення, що до 24-ї річниці Незалежності України кожний лісгосп зробить конкретні справи для місцевих громад, – зазначає начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. – Одним із напрямків робіт, який був здійснений до визначного державного свята, – упорядкування, розчищення та облаштування лісових джерел і криничок на території кожного підприємства. Вода – це історія, життя, безцінний дар природи, тому й не дивно, що лісівників у цій справі активно підтримали місцеві жителі. 

Зокрема, чигиринські лісівники облагородили джерело «Селещанське» неподалік козацької столиці та провели благоустрій на прилеглій території. Лісівники подбали про встановлення неподалік старовинного джерела лавок, альтанки, розчистили під’їзд, посприяли, щоб гідрологічний об’єкт мав привабливий та охайний вигляд. Також зробили подарунок працівникам та відвідувачам лісгоспу й Чигиринського лісництва – та території спорудили мальовничу криничку, яка відтепер є прикрасою підприємства.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Неподалік Чигирина розчистили джерело