Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У закладах позбавлення волі виявили порушення пожежної безпеки… і надання доступу до мережі Інтернет
26 серпня 2015, 09:51 Друк

Прокурори встановили порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства у діяльності установ виконання покарань області. 

Прокуратурою області в межах повноважень з метою реалізації конституційної функції нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах упродовж минулого тижня проведені перевірки стану додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства у діяльності установ виконання покарань області.

Проведеними перевірками виявлені непоодинокі випадки ігнорування законів України у плані забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, охорони праці, пожежної безпеки, охорони здоров’я. Серед інших виявлено також порушення порядку організації надання засудженим до позбавлення волі доступу до глобальної мережі Інтернет.

З метою усунення виявлених порушень у діяльності службових осіб установ виконання покарань області, прокуратурою області керівництву УДПтС України в області внесено вказівку, яка на даний час перебуває на розгляді.

Робота у вказаному напрямі триває.

Повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У закладах позбавлення волі виявили порушення пожежної безпеки… і надання доступу до мережі Інтернет