Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Громадській активістці стріляли у вікна та спалили майно
26 серпня 2015, 09:53 Друк

Невідомі стріляли у вікна, спалили сарай та облили ворота соляркою. Активістка села Худяки Ганна Любченко говорить, що її хочуть залякати через активні протести щодо нечесного розподілу землі. 

Нещодавно у селі Худяки відбувся непрозорий розподіл землі та протести місцевих жителів проти нібито "нечесних дій" влади села.

– У ніч на 14 серпня трапилися вибухи та постріли. Я швидко виглянула у вікно та побачила, що все сяє від вогню. Боса вискочила у двір і побачила, що горить сарай. Я прибігла і почала гасити вогонь. Добре, що тут вода була. Сусідка побачила, що у мене пожежа та теж прибігла допомогти. Вона відразу звернула увагу, що ворота залиті соляркою, а біля місця пожежі розбиті банки з-під горючих сумішей. Людей ми не бачили. Коли погасили пожежу, я зайшла в хату і зателефонувала чоловікові. Він сказав мені викликати оперативну групу. Коли увімкнула світло в хаті, то побачила, що у кімнаті все засипано склом. Стріляли у спальню. Я вважаю, що це замах. Це не просто попередження – це замах на майно та життя. 

– Це вже ми зачепили за цю землю сільського голову. Він говорить, що все законно, але якщо це і справді так, то чому вони беруться до зброї та залякують людей. Це вже перейшло всі межі і такого в селі не було при жодному сільському голові, – розповідає Ганна Любченко, потерпіла, жителька села Худяки.

Роман Василина, голова сільської ради с. Худяки каже:

"Десяток людей протестує, і я це розумію. Люди приходять до мене, я надаю консультацію і ми всі проблеми вирішуємо. Зараз жодних звернень немає. Чутки в селі ходять, але я намагаюся дізнатися через Черкаський райвідділ міліції, чи дійсно були заяви. Бо зараз інформація така, що правоохоронців не викликали, відповідно я розцінюю це як дезінформацію".

Ірина Колібабчук, головний спеціаліст сектору зв'язків з громадськістю РВ УМВС України в Черкаській області:

"На місці події слідча група виявила три гільзи до травматичної зброї та ємкості із невідомою горючою речовиною. Зараз ці речі відправлені на експертизу. Чекраський відділ міліції відкрив кримінальну справу за статею хуліганство. Зараз ще проводиться досудове розслідування і встанослюються винуватці події".

Джерело: Громадське ТБ.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Громадській активістці стріляли у вікна та спалили майно