Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Головківці відкрили оновлений будинок культури
27 серпня 2015, 10:15 Друк

В Головківці – подвійне свято. В день села, яке традиційно відзначається в День проголошення незалежності нашої держави, відбулося урочисте відкриття Головківського Будинку культури. Перерізання стрічки здійснили начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариса Гузніна та сільський голова Наталія Вакуленко, яка також вручила директору закладу символічний ключ.

– Кожен із нас у своєму серці несе маленький вогник гордості за те, що ми українці, що ми народилися на цій прекрасній землі, єдиній і неповторній. Наші національні обереги - це символи життя, щастя, і долі. Червона калина під вікном, бабусині рушники та вишиванка, верба біля ставу і щира пісня - душа українського народу - це все наша пам’ять, наша історія - велична і всестверджуюча. Сьогодні ми відзначаємо свято незалежності в новому духовно-культурному центрі села – Будинку культури. І я вірю, що його зала завжди буде наповнена українською піснею, патріотичним словом і запальним танцем. Нехай тут завжди вирує творче життя, аби люди, які своєю творчістю і невтомною жагою примножують культурну скарбницю нашого краю, були здоровими і щасливими, – сказала Наталія Андріївна.
Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять борців за незалежність України, зокрема, солдатів і мирних жителів, що загинули в зоні антитерористичної операції.
Звичайно, найбільшою окрасою заходу став святковий концерт за участю артистів аматорського мистецтва с. Головківка та гостей свята, і традиційне шанування подружжів односельців, що прожили разом 50 та 25 років і в цьому році відзначили свої «золоті» та «срібні» весільні ювілеї.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Головківці відкрили оновлений будинок культури