Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанин знайшов «вітання» від сепаратистів у пачці з сухариками
28 серпня 2015, 12:16 Друк

Черкаський журналіст Юрій Дубрава у пачці сухариків знайшов подарункові дві гривні із надписом сепаратистського змісту: “За Славянск ответите”. Про це він написав на своїй сторнці у Фейсбук.

– Викладаю фото двох гривень із закликами сепаратистів. Для тих, хто не читав раніше початок історії. На вихідних донька попросила купити у магазині сухарики Grenki Флінт. Бачила по ТБ рекламу, що там в упаковці є гроші. Захотілося виграти. Купили, відкрили, знайшли маленький пакетик з грошима – дві гривні. Але найцікавіше почалося потім. Відкрили вдома пакетик і витягли купюру, а на ній каліграфічним почерком, червоним чорнилом написано – “За Славянск ответите”. І як це зрозуміти, російська компанія, що працює в Україні, так розповсюджує сепаратизм? – зазначає Юрій.

Історія із двома гривнями пізніше отримала своє продовження.

– Сьогодні зі мною зв’язався представник служби безпеки компанії і попросив про зустріч. Йому хотілося на живо побачити ці злощасні 2 гривні із лозунгом сепаратистів. Під час зустрічі він попросив подивитися на купюру. Оглянувши купюру, попрохав залишити її собі, натомість запропонував аналогічну купюру, але без написів. Він розпитав мене, де купили сухарики, що за сухарики. Жалкував, що не збереглася упаковка від сухариків, щоб на виробництві провести службове розслідування за датою виробництва. За його словами, у компанії були дуже здивовані та збентежені, що у пачку сухариків потрапила купюра із лозунгом сепаратистів. Тож від імені компанії від вибачився переді мною та донькою за те, що трапилося таке прикре непорозуміння. За його словами, він повністю виключає можливість того, що це було зроблене кимось на підприємстві. Всю готівку компанія отримує у банку у пачках і вже автоматика на виробництві згортає гроші та вкладає їх в упаковки акційних сухариків. За його словами, компанія SnackProduction, яка власне і виготовляє сухарики Grenki Флінт, повністю українська компанія, виробництво знаходиться у Дніпропетровській області. Крім того, він запевнив, що компанія вже тривалий надає допомогу українській армії, – розповів Юрій Дубрава.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанин знайшов «вітання» від сепаратистів у пачці з сухариками