Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринці на спортивному святі показали клас у силі та влучності
31 серпня 2015, 15:55 Друк

Вже стало традицією щорічно в області проводити змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2015». Цього року захід відбувся у смт Чорнобай.

13 районів брали участь у зональних змаганнях, а 11 команд боролись за головні нагороди. Чигиринщина була представлена переможцем районних змагань, командою села Тіньки на чолі із сільським головою Віктором Харченком. Змагання проходили з міні-футболу, гирьового спорту, армреслінгу, перетягування канату, шашок, настільного тенісу та дартсу.

Після проведених поєдинків кращих результатів досягли наші спортсмени у гирьовому спорті. На п’єдестал пошани піднімалися тіньківські спортсмени: Микола Жураківський – срібна медаль, Анатолій Бейгуленко – бронзова нагорода. Не підвів команду села і сільський голова Віктор Харченко, який виборов друге місце з дартсу. В загальнокомандному заліку спортсмени с. Тіньки посіли 7 місце, а перемогу святкували господарі, спортсмени села Хрестителеве.

Захід проходив за підтримки Національного олімпійського комітету, представники якого вручили командам подарунки.