Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Уродженка Чигиринщини, працюючи в Греції, допомагає бійцям АТО
01 вересня 2015, 14:18 Друк

Аби бути патріотом рідної країни не завжди обов’язково в ній мешкати. Прикладом такої незалежності стану душі від місця проживання є громадянська позиція є уродженки Чигиринщини, яка нині вже певний період мешкає у Греції. Ганна Хоменко, живучи і працюючи в країні еллінів, останнім часом постійно допомагає нашим захисникам – морально і матеріально. Як скромно зізнається Ганна Миколаївна, за рідну Україну та за її воїнів, боронителів суверенітету і цілісності вона молиться щомісяця. До того ж, щоденно пересилає  певні кошти для їх підтримки, які місцеві волонтери використовують під час збору передач для наших солдатів у зоні АТО.

– Приклад Ганни Хоменко, це яскравий образ жінки-матері, яка не ділить синів Батьківщини на своїх і чужих, а щиро любить усіх захисників України, – коментує громадська активістка з Чигирина Світлана Скібіцька, яка співпрацює з цією волонтеркою з Греції. – Вміння ділитися з ближніми – одна з найвищих християнських чеснот. Тим більше, якщо ці ближні захищають рідну землю. Унікально те, що пані Ганна, живучи в мирній Греції, щиро вболіває за мир у рідній серцю Україні, яку тепер зраджують навіть ті, хто тут живуть на її Сході... Низький уклін їй за щиру душу і великий патріотизм. Берімо приклад з таких людей. Тоді – неодмінно переможем.

Напередодні Дня Незалежності Ганна Хоменко приїхала на рідну батьківщину – до Чигиринщини.

Під час зустрічі з нею голова Чигиринської волонтерської організації Василь Циріль вручив їй грамоту, як одній з кращих волонтерок Богданового краю.

На знімку: Світлана Скібіцька, Василь Циріль та Ганна Хоменко

Джерело: Чигиринка.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Уродженка Чигиринщини, працюючи в Греції, допомагає бійцям АТО