Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Десятьох злочинців затримали на маковому полі
01 вересня 2015, 14:18 Друк

27 серпня працівники наряду охорони поля з посівами олійного маку агротовариства, розташованого в адміністративних межах Рацівської сільської ради Чигиринського району, помітили, що невідомі особи зайшли на територію поля та почали збирати залишки рослин.

Вжитими заходами нарядом одразу було затримано мешканця м. Кіровоград, у якого при поверхневому огляді виявлено поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження.

Далі силами додаткових нарядів Державної служби охорони та працівників Чигиринського райвідділу оперативно організовано огляд навколишньої території та затримано ще 9 осіб, а також автомобілі, на яких злочинна група мала намір вивозити "урожай".

Під час огляду у затриманих та в їхніх авто виявили вже зібрану та упаковану сировину. Серед них виявились як розповсюджувачі наркотичного зілля, так і його споживачі, частина з яких вже перебувала під пильним наглядом відповідних служб.

– Коли приходить пора збору урожаю на полях, де вирощують нарковмісні рослини (різні сорти маку та конопель), кримінальні особи, коло інтересів яких пов’язане з незаконним обігом та вживанням наркотиків, ідуть у ці поля, як піонери радянських часів на збір колосків. Об’єктами їхньої наживи є залишки рослин на недокошених межах, клинці, балочки, поодинокі кущі, яких не зачепила жатка – пояснює учасник затримання злочинців, старший наряду інспектор спеціальної роти "Титан" Володимир. – Досвід несення служби на подібних об’єктах свідчить, що саме в такий час необхідна особлива пильність та відповідальне ставлення до своїх обов’язків.

Наразі працівниками Чигиринського райвідділу проводяться слідчі дії, затримані дають свідчення. За попередньою інформацією дії злодіїв передбачені ч. 2 ст. 308 ККУ та караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

Повідомляє УДСО при УМВС України в Черкаській області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Десятьох злочинців затримали на маковому полі