Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині для зони АТО виготовляють броньовані… банківські відділення
01 вересня 2015, 23:05 Друк

Тепер навіть у фронтових районах люди зможуть отримувати свої пенсії та зарплати. Броньовані мобільні банківські відділення виготовляють умільці черкаського підприємства.

У мирні часи підприємство виготовляло кузови-рефрежиратори для компаній із виготовлення харчових продуктів і напоїв. Та з погіршенням ситуації на сході країни конструкторам та механікам довелося змінити профіль. Нині організація тісно співпрацює із Міноборони. Проте одне із останніх замовлень їм зробив державний ощадний банк.

– Для них ми виготовили мобільне банківське відділення. Його стіни броньовані, вікна також куленепробивні. Крім банкоматів тут є усі зручності для працівників. Тобто навіть під час обстрілів вони можуть бути у безпеці у середині. Тут є автономна вентиляційна система, резервуар з водою, санвузол, – розповідає генеральний директор ТОВ «Інтеркарготрак» Олексій Хмельницький.

– Для нас у цій ситуації пріоритетне завдання – не лише забезпечити обслуговування клієнтів, але й по можливості гарантувати безпеку відвідувачів і співробітників, – зазначає голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Перше таке відділення вже розпочало роботу поблизу блокпосту «Майорськ». У планах банку відкриття ще трьох відділень: одного – на території Донецької області та двох – на Луганщині. Над виготовленням броньованих фінустанов нині активно працюють у цехах підприємства.

Джерело: ІнфоМіст.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині для зони АТО виготовляють броньовані… банківські відділення