Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Підприємців можуть реєструвати протягом одного дня
02 вересня 2015, 10:33 Друк

Новостворені суб’єкти господарювання можуть зареєструвати власний бізнес та стати на облік протягом 1 дня – у день надходження в електронному вигляді відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про державну реєстрацію юридичних oci6, фізичних ociб-підприємців або документів, що подані до органів ДФС.

На кожне отримане повідомлення із ЄДР формується відповідь про взяття на облік та дані про взяття на облік платника податків та платника єдиного внеску, які включаються до ЄДР.

− Окрім того, дані про  взяття на облік платників  є відкритими та оприлюднюються на сайті  Державної фіскальної служби України та доступні через банери «Дані про взяття на облік платників податків» та «Реєстр страхувальників» та Єдиного державного реєстру і можуть бути переглянуті в режимі «Безкоштовний запит», − повідомив в.о. начальника ДПІ у м. Черкаси Максим Криштопа.

Нагадуємо, що Законом України від 12 лютого 2015 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», зменшено до одного дня строки державної реєстрації юридичних ociб, взяття на облік в органах ДФС юридичних ociб та фізичних ociб-підприємців та відповідно зменшено до одного дня обмін інформацією між  ЄДР та інформаційними системами ДФС.

За інформацією прес-служби Державної податкової інспекціі у м. Черкаси.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Підприємців можуть реєструвати протягом одного дня