Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринський коледж візьметься готувати фахівців індустрії гостинності
02 вересня 2015, 17:55 Друк

Готувати необхідних ринку фахівців, а не просто «одипломлювати» молодь… Кардинально змінити підхід до освітнього процесу має намір Чигиринський економіко-правовий коледж. У цьому плані заклад вже готує зустрічі із роботодавцями району та прагне відкрити на своїй базі нові спеціальності – пише ГромЧе.

У зв’язку із активним розвитком туризму Чигиринщині вже сьогодні найбільше бракує фахівців індустрії гостинності. Голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна стверджує: інтерес до Чигиринщини серед туристів дедалі зростає, однак, щоб українці та закордонні гості поверталися у ці місця знову і знову, їх потрібно гідно прийняти. А для цього, на жаль, просто не має кваліфікованих кадрів.

– Тому спільно із Громадянським рухом «За процвітання Черкащини» було створено соціально-інвестиційний проект «Школа гостинності». Відповідно до нього, коледжем мають бути ліцензовані такі спеціальності як готельно-ресторанна справа, туризм, харчові технології та інженерія. Причому, йдеться як про підготовку бакалаврів, так і про робітничі професії, – розповів під час презентації проекту на телерадіокомпанії «Рось» директор Чигиринського економіко-правового коледжу Юрій Поліщук.

Практичні навички студенти мають здобувати безпосередньо на базі діючих закладів, де в перспективі і можуть бути працевлаштовані.

– Замовником освітніх послуг в Україні завжди була держава. Саме держава формувала замовлення на необхідних фахівців, виділяла під це кошти а потім спрямовувала випускників у ті чи інші місця роботи. Однак сьогодні місце основного замовника освітянських послуг має зайняти бізнес, – відзначає Юрій Поліщук.

Аби вже сьогодні чітко розуміти потреби ринку, заклад анонсує круглий стіл із роботодавцями, куди запрошує всіх, хто бажає долучитися до процесу формування загальної картини на ринку праці в районі. Захід відбудеться 11 вересня у Чигиринському економіко-правовому коледжі о 14.00.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринський коледж візьметься готувати фахівців індустрії гостинності