Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Поблизу заповідника «Батьківщина Тараса Шевченко» масово вирубують ліс
03 вересня 2015, 10:30 Друк

За зверненням мешканців Звенигородського району та міста Ватутіне наприкінці серпня громадська експертиза здійснила виїзд на територію Богачівської селищної ради. У розслідуванні прийняли участь представники правоохоронних органів,  депутати, ЗМІ та місцеві мешканці.

У ході перевірки, було оглянуто чотири захисних лісових насаджень біля національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченко». Експертна група була вражена побаченим – були виявлені десятки пнів нещодавно зрізаних дерев та недавно зрізані стовбури дуба об’ємом приблизно до 10 кубів. Деревина вирізається кілометрами та вивозиться у невідомому напрямку злочинним угрупуванням.

В цей же день, представниками експертної групи було задокументовано несанкціонований вивіз деревини, вантажна машина, яка з’явилась із лісу намагалася одірватися на великій швидкості. Після зупинення автомобіля, і перевірки документів виявилося, що документи були виписані три дні потому, то ж, не відомо скільки водій зробив «ходок» за лісом за одними ж і тими ж документами.

На думку громадських активістів знищення лісових насаджень стало можливе через неналежне виконання посадовими особами Державної екологічної інспекції у Черкаській області своїх безпосередніх посадових обов'язків. 

Громада бере під пильний контроль розслідування злочинної схеми правоохоронними органами та чекає на її звітність у найкоротші терміни!

Всі зібрані матеріали направлені до УМВС України в Черкаській області, Прокуратури Черкаської області та УСБУ в Черкаській області.

Про вказане також проінформоване профільне Міністерство та направлено звернення на ім’я прем’єр-міністра України. 

Ця публікація є офіційним повідомленням для правоохоронних органів для проведення негайних слідчих дій щодо вчинення кримінального правопорушення та притягнення винних до відповідальності.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Поблизу заповідника «Батьківщина Тараса Шевченко» масово вирубують ліс