Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відзначили завершення війни
03 вересня 2015, 10:30 Друк

2 вересня чигиринці вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни під час мітингу біля Обеліска Слави. Участь у заході взяли представники районної та міської влади? ветерани Великої Вітчизняної війни та громадськість міста.

- В ці дні десятки країн світу відзначають День Перемоги над чорною страшною силою, святкують закінчення найстрашнішої війни. Саме 2 вересня 1945 року був підписаний Акт про повну капітуляцію Японії, згідно з яким останній агресор припинив військові дії і звільнив військовополонених і цивільних осіб. Найжорстокіша в історії світу війна тривала рівно 6 років. Вона охопила три континенти і стала причиною трагічної загибелі більш ніж 65 мільйонів чоловік з 40 країн. Під час війни було знищено 715 українських міст та містечок, зруйновано 214 сіл. Своїм героїзмом український народ довів, що в світі немає такої сили, що може його здолати, - сказав голова райдержадміністрації Володимир Клименко. - Я хочу всім нам побажати здоров’я, довгих років життя під мирним небом. Я абсолютно переконаний, так як ветерани Другої світової в 1945 року здобули Перемогу, так і ми всі разом незабаром будемо святкувати закінчення трагічних подій, які переживає Україна. Сьогодні нам, як ніколи, потрібна єдність цілей, єдність думок, єдність дій. Жодна «хата не має бути з краю» - ми одна родина, і в нас одна, єдина, Україна!

Скорботною хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліска Слави і пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні учасники заходу вшанували пам’ять всіх загиблих в роки найжахливішої війни ХХ століття і неоголошеної війни Росії з Україною.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відзначили завершення війни