Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У чотирьох школах області навчають робототехніки
03 вересня 2015, 10:30 Друк

Пілотний проект запрацював у чотирьох школах області. Тамтешніх учнів уже навчають робототехніки. Якщо цей експеримент вдасться – його поширюватимуть і надалі.

Про це інформує прес-служба Черкаської облдержадміністрації.

У школярів із Гельмязова тепер є новий предмет. Вони освоюватимуть робототехніку. На першому уроці дітлахи вже продемонстрували: в техніці трохи розуміються. Вчителював для старту в них представник компанії «ПРОЛЕГО» Анатолій Василюк.

– Це не ті конструктори, які можна придбати в магазині, – пояснює вчитель-методист. – Тут усе набагато складніше, але й цікавіше. Кожного уроку діти складатимуть нову модель робота. Причому унікальну. Окрім того, досліджуватимуть різноманітні конструкції. Вони навчаться самостійно проектувати та будувати своїх роботів. А для цього потрібні знання з інформатики, фізики, математики та ще низки наук. Тут на кожному кроці міжпредметний зв’язок. Робототехніка визнана № 1 у світі для мотивації дітей до технічного навчання. Її вже викладають у школах Києва, Львова, Одеси та ін. Юні конструктори змагаються на спеціалізованих олімпіадах.

– Часто діти відмовляються вчити ту ж фізику, бо не розуміють, нащо їм це потрібно, де знадобляться здобуті знання, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – А на кожному уроці з робототехніки вони реалізують власні проекти. Тобто вчаться інженерного способу мислення. Це перспектива для наших дітей. Тому що за сучасними технологіями майбутнє. На черкаських підприємствах уже працюють роботи. Тому фахівці в цій сфері точно будуть запитані надалі. 

Як і в Гельмязові, LEGO-класи відкрили також ще у трьох школах: у Золотоноші, Ватутіному та Звенигородці. Цей проект фінансують із обласного та місцевих бюджетів. Ще навесні депутати облради спрямували на робототехніку 750 тис. грн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У чотирьох школах області навчають робототехніки