Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На День знань чигиринському НВК подарували холодильник
03 вересня 2015, 10:30 Друк

Свято Першого дзвоника відбулося в усіх освітніх закладах Чигиринського району, які гостинно відчинили для учнів свої двері і запросили у просторі і затишні класи.

Голова райдержадміністрації Володимир Клименко разом із головою районної ради Петром Литвином, генеральним директором Черкаської обласної телерадіокомпанії «Рось», заслуженим журналістом України, доктором філософії Михайлом Калініченком відвідали Чигиринський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів № 3.

Привітали учнів, педагогів та батьків зі святом і вручили чимало подарунків: холодильник для дошкільного закладу, кольоровий принтер для потреб школи, спортивний інвентар для занять фізкультурою і спортом, і, звичайно, солодощі для першокласників.

В усіх навчальних закладах району в перший день нового навчального року побували представники райдержадміністрації, районної, міської та сільських рад, відділу освіти, райметодкабінету та базових сільськогосподарських і промислових підприємств, які, як і годиться, прийшли на свято з подарунками.

В школах панувала святкова атмосфера, урочистості проходило щиро, тепло, зворушливо і піднесено. Скорботною хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, загиблих за незалежність України, та всіх мирних людей, що загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На День знань чигиринському НВК подарували холодильник